Wazdan to globalny dostawca produktów iGaming z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym. Jak sami siebie określają – „Wazdan to synergia kilku różnych podmiotów, które tworzą innowacyjną firmę”.

Pełna pasjonatów firma powstała w 2010 roku, oznacza to, że jest na rynku już ponad dekadę. Wazdan był aktywny w branży gier w czasie największego skoku rozwojowego w tej dziedzinie, co daje im niezwykłą przewagę i cenne doświadczenia, które zaowocowały sukcesem.

Unikalne funkcje Wazdan

Volatility Levels™

Unikalna i oznaczona znakiem towarowym funkcja pozwala graczom na bieżąco modyfikować wielkość i częstotliwość wygranych. Wysoka zmienność przynosi więcej dużych wygranych, ale będą się zdarzać rzadziej. Z drugiej strony przy niskiej zmienności wygrane pojawiają się częściej, ale ich wartość jest zwykle niższa.

Ultra Fast Mode

Tryb Ultra Fast pozwala graczom przyspieszyć rozgrywkę do dość intensywnych prędkości. Dzięki tej funkcji kołowrotki obracają się w mgnieniu oka, a funkcja w żaden sposób nie wpływa na algorytmy gry ani RTP. Pozwala jednak zaoszczędzić czas tym, którzy nie potrzebują rozrywkowych animacji.

Ultra Lite Mode

Stworzony dla graczy z wolnym połączeniem internetowym, tryb Ultra Lite znacząco skraca czas ładowania gry. Raporty Wazdan pokazują, że gracze mogą uruchamiać swoje ulubione tytuły nawet pięć razy szybciej! I chociaż niektóre bardziej wyrafinowane animacje zostały pominięte, ogólne wrażenia i atmosfera w grach pozostają fantastyczne, pozwalając graczom cieszyć się naprawdę płynną rozgrywką.

Big Screen Mode

Po raz pierwszy zaprezentowany na ICE London 2019, tryb Big Screen pozwala graczom powiększyć widok bębnów, tak aby wypełniał cały ekran. Dzięki dwóm trybom powiększenia do wyboru gracze mogą dostosować sposób wyświetlania gry na swoich urządzeniach. Logo gry i animacje boczne zostały przycięte, a dedykowany panel sterowania zastąpiony uniwersalnymi przyciskami umieszczonymi, podobnie jak w widoku mobilnym, po prawej stronie rolek.

Funkcje specjalne Wazdan

Buy Feature

Funkcja umożliwia uzyskanie bonusu w każdym momencie gry. Jeśli nie chcesz czekać, aż same się pojawią – możesz je po prostu wykupić.

Unique Gamble Feature

Funkcję można aktywować po każdym zwycięskim spinie, aby rozpocząć ekscytującą grę bonusową, w której gracze mają szansę 50/50 na natychmiastowe podwojenie wygranej – do 7 razy z rzędu!

Energy Saving Mode

Ta prosta, ale genialna funkcja pozwala graczom przedłużyć żywotność baterii urządzenia o około 40%! Przeznaczony głównie dla graczy na urządzeniach mobilnych, którzy nie mają gniazdka w zasięgu wzroku.

Double Screen Mode

To klasyczny, ponadczasowy widok, w którym tabelę wypłat można łatwo otworzyć i wyświetlić w dowolnym momencie podczas gry. Funkcja jest zoptymalizowana pod kątem smartfonów i tabletów – więc w trybie pionowym Twoje urządzenie automatycznie przełączy się na ten kultowy wyświetlacz. Ponadto, dzięki trybowi podwójnego ekranu, gracze mogą przez cały czas widzieć wygrane przypisane do wszystkich symboli, co jest przydatne, ponieważ aktualizują się one dynamicznie wraz ze zmieniającymi się wielkościami zakładów.

Popularne tytuły Wazdan

9 Lions

Zdobywca nagrody G2E Asia Hot Product Award, 9 Lions jest do wzięcia! Na szczycie mistycznej góry znajduje się świątynia poświęcona 9 Lwom – starożytnym bogom przynoszącym szczęście swoim prawdziwym wyznawcom. Wyposażony w 9 bębnów, ekscytujący bonus Lions, bonus Dragons z nagrodami do 1000x zakładu gracza oraz zestaw unikalnych funkcji Wazdan oraz automat 9 Lions zapewnia niezwykłe wrażenia, które zdobyły wyjątkową popularność wśród tłumów!

Sun of Fortune

Przygotuj się na orientalną przygodę w Sun of Fortune. 16-bębnowy, matrycowy automat do gry jest wypełniony szczęśliwymi symbolami i niesamowitym bonusem Hold the Jackpot, który jest aktywowany, jeśli w dowolnym obrocie wyląduje 6 lub więcej złotych symboli bonusowych. Jeśli jednak 3, 4 lub 5 z nich wyląduje, pozostaną lepkie na bębnach, wywołując ponowne zakręcenie, które daje graczom dodatkową szansę na wejście do rundy bonusowej! Gdy gracze tam dotrą, mogą cieszyć się 3 początkowymi spinami, symbolami bonusowymi z wartościami gotówkowymi lub przypisanymi mini, mniejszymi i dużymi jackpotami, a także sam Grand Jackpot wart 1000-krotności zakładu, dodany do wygranych w grach bonusowych!

Fortune Reels

Fortune Reels to hipnotyzujący orientalny 6-bębnowy automat oferujący oszałamiające 46.656 sposobów na wygraną oraz kaskadowe bębny zapewniające dodatkowy potencjał wygranej. Dzięki popularnemu bonusowi Hold the Jackpot wzbogaconemu o nowy układ bębnów i nowe symbole bonusowe, Fortune Reels gwarantuje niezapomniane wrażenia za każdym razem. Symbole Wild, rozwijające się w górę bębnów i symbole Sack, zapewniające dodatkowe nagrody, pomogą graczom w zdobyciu wielkich bogactw również w grze podstawowej.

Sizzling 777 Deluxe

Zakręć płonącymi bębnami Sizzling 777 Deluxe i odkryj doskonałe połączenie oldschoolowego automatu i najnowocześniejszej technologii. Sizzling 777 Deluxe to gorący 5-bębnowy automat z 20 liniami wypłat, które oferują oszałamiającą grafikę i doskonałe funkcje specjalne.

Zespół światowego gracza z polskimi nazwiskami

To, że firma Wazdan odniosła niebywały sukces na arenie międzynarodowej jest niezaprzeczalne, ale czy wiesz czyja to zasługa?

Wazdan to zespół wizjonerów, których połączyła pasja do gier. To, co wyróżnia z tłumu, to inspirujący, utalentowani ludzie stojący za produktami – to oni są sercem i duszą całej firmy. Jak sami określają – ich celem jest dawanie z siebie wszystkiego, co najlepsze, zgodnie z podstawowymi wartościami naszej firmy: kreatywnością, innowacyjnością i pasją do gier!

Warto jednak wspomnieć, że duża część zespołu globalnego dostawcy to Polacy. Prezesem firmy Wazdan jest Michał Imiołek, a dyrektorem operacyjnym Andrzej Hyla. Na stronie internetowej można zobaczyć szereg innych polskich nazwisk, które ciężko pracują nad misją Wazdan.

W popularne tytuły operatora można zagrać w jedynym legalnym kasynie na terenie naszego kraju – Total Casino, które należy do Totalizatora Sportowego.