Jeden z największych operatorów hazardowych podpisuje umowę z twórcą automatów do gry online, Stakelogic.

Współpraca da użytkownikom możliwość grania w najbardziej popularne tytuły, które powstały.
Stakelogic to dobrze prosperująca firma z ugruntowaną pozycją na rynku hazardowym, a podpisanie umowy partnerskiej z Paf, który jest jednym z największych operatorów hazardowych z pewnością przyniesie dużo korzyści dla obydwu stron. Gracze Paf będą mieli teraz dostęp do najnowszych gier oraz klasyków stworzonych przez Stakelogic, takich jak między innymi Book of Adventure, Runner Runner Megaways czy Volcano Deluxe. Wachlarz tytułów oferowanych przez twórcę jest szeroki, a gracze zdecydowanie będą mieli z czego wybierać.

Obie strony współpracy będą czerpać z niej korzyści, a Kim Johansson, Chief Gaminng Officer Paf, nie ukrywa, że nie może się doczekać aż ich klienci będą mogli grać i cieszyć się z wyjątkowych treści jakie oferuje Stakelogic. Kim tłumaczy, że firma chce być otwarta i oferować wiele różnorodnych gier kasynowych online najwyższej jakości.

Zaznacza, że Stakelogic jest właśnie takim twórcą, dlatego z radością dodaje gry nowego partnera do swojego portfolio. Paf da swoim klientom możliwość korzystania z najpopularniejszych gier slotowych dostępnych na rynku, a dodatkowo szansę na wygranie nagród, które oferuje Stakelogic (np. szansa na podwojenie stawki za każdy obrót, który kończy się dużą kombinacją).

Dyrektor ds. Sprzedaży w Stakelogic, Olga Bajel, jest pewna, że firma ma duże szanse na stanie się niezaprzeczalnym liderem na rynku, a współpraca z Paf popchnie ich w tym kierunku. Według niej, firma opiera swój sukces o tworzenie gier najwyższej możliwej jakości oraz produkowanie ekscytujących i wyjątkowych tytułów dla swoich klientów.

Możliwość wygrywania nagród z pewnością przyciągnie klientów, którzy będą mogli również cieszyć się z najnowszych wydań twórcy. Stakelogic słynie z projektowania najnowocześniejszych treści z wyjątkową grafiką, unikalnymi dźwiękami i ciekawymi funkcjami, co zachęca wielu graczy. Olga Bajel jest przekonana, że ich gry będą bardzo popularne w Paf.