World Poker Tour ogłosiło, że WPT Online Borgata Poker Open Tour rozpocznie się we wrześniu. Do udziału w turnieju obowiązuje wpisowe o wartości 3,5 tys. dolarów, które daje graczom szanse na wygranie części gwarantowanej puli nagród o wysokości 1 miliona dolarów.

We wtorek WPT i BetMGM ogłosiły, że turniej WPT Online Borgata Poker Open rozpocznie się już we wrześniu. Drugie wydarzenie US WPT Main Tour potrwa od 19 do 21 września.

Gwarantowana pula nagród wynosi 1 milion dolarów, a wpisowe 3,5 tys. dolarów. Poza ciekawym eventem dla fanów pokera, jest też to podkreśleniem współpracy pomiędzy BetMGM i WPT, które połączyły siły, aby oferować najwyższej jakości wydarzenia pokerowe.

Aby wziąć udział w wydarzeniu prowadzonym przez Borgata Poker, Partypoker NJ lub BetMGM Poker, gracze muszą fizycznie znajdować się w New Jersey. Cały turniej będzie transmitowany na żywo, a wydarzeni inauguracyjne poprowadzi Partypoker online series w New Jersey.

“BetMGM znalazło świetnego partnera w WPT i jesteśmy podekscytowani możliwością ponownej współpracy, aby zorganizować kolejny internetowy turniej Main Tour w New Jersey.” – powiedział Matthew Sunderland, wiceprezes ds. gier, BetMGM