Już 12 kwietnia w Londynie rozpocznie się kolejna edycja targów ICE London 2022, wielkiego wydarzenia w branży bukmacherskiej i hazardowej. Pierwotnie targi miały odbyć się w lutym, jednak z uwagi na szczyt kolejnej fali pandemii zostały przełożone na wiosnę.

Targi ICE London 2022, które potrwają trzy dni cieszą się wielką popularnością.  Eksperci twierdzą, że ICE London to rokrocznie najważniejsze wydarzenie na rynku hazardowym. Do stolicy Wielkiej Brytanii czasie przyjedzie kilkadziesiąt tysięcy wystawców i oglądających. Targi będą gościć szereg globalnych firm, nie zabraknie także najlepszych polskich bukmacherów. Będzie to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów z innymi markami, jak i obserwowania premier produktów, uczestniczenia w dyskusjach branżowych czy kursach doskonalących.

Organizatorzy targów ICE London – Clarion Gaming, niedawno poinformowali o powstaniu nowego programu, która ma połączyć nabywców z całego świata z firmami wystawiającymi się na targach ICE.

Program Hosted Meetings, bo pod taką nazwą został zaprezentowany program, to zupełnie nowa inicjatywa. Jej kuratorem jest Newbridge Events, która ma doświadczenie we współpracy z wiodącymi organizatorami pokazów i markami, w tym z Departamentem Handlu Międzynarodowego rządu Wielkiej Brytanii.

„Program jest kluczowym elementem Karty ICE, którą opublikowaliśmy latem 2021 roku i która została stworzona w celu maksymalizacji wystawcy ROI otrzymują dzięki uczestnictwu w ICE London. Wystawcy dostarczają informacji na temat rodzaju kupujących, których chcą zobaczyć na wystawie, a zespół w Newbridge następnie identyfikuje profile potencjalnych klientów i ułatwia nawiązanie odpowiednich połączeń przed ustaleniem harmonogramu nabywców na zamówienie i prowadzeniem spotkań indywidualnych” – powiedział w komunikacie prasowym dyrektor zarządzający Clarion Gaming, Stuart Hunter.

„Stworzyliśmy specjalny salon VIP na targach z konsjerżem i spodziewam się, że będziemy gościć ponad 70 międzynarodowych kupujących. Cieszę się, że Newbridge jest na pokładzie, aby wesprzeć nas w tej inicjatywie, ponieważ nie możemy się doczekać, kiedy w kwietniu 2022 roku będziemy mogli ponownie połączyć branżę”.

Głównym tematem tegorocznych targów będą zakłady sportowe i kasyno, ale też loterie i bingo. Bardzo ważną częścią targów będzie również coraz bardziej popularny esport. Wielu dostawców gier i oprogramowania będzie miało świetną okazję, by zaprezentować swoje najnowsze produkty przed szeroką publicznością. Esport podczas ICE London 2022 będzie punktem odniesienia dla całej branży. Targi obejmą bowiem wiele różnych sektorów, w których zaprezentowana zostanie szerokie spektrum poszczególnych gałęzi branży hazardowej. Uczestnicy poznają nowe trendy w tak popularnych sektorach, jak automaty do gry czy platformy oprogramowania do tworzenia gier, czy metod płatności.

ICE oferuje możliwość wzięcia udziału w serii konferencji i wykładów pod wspólną nazwą ICE VOX. Natomiast dzięki programowi PITCH ICE targi zapewniają start-upom hazardowym możliwość pokazania się szerokiej grupie branżowych odbiorców. Targi ICE są więc nie tylko miejscem na zaprezentowanie swoich produktów, ale także szansą na poznanie potencjalnych kontrahentów albo rozszerzenie sieci kontaktów. Żeby wziąć udział w wykładach, należy wcześniej zarezerwować miejsce. Chętnych na tego typu wydarzenie zawsze jest sporo, ponieważ podczas wykładów poruszane są ważne i ciekawe zagadnienia dotyczące branży. To już ostatni moment, żeby się zarejestrować na to wydarzenie, chętni mogą zgłaszać swoje uczestnictwo przez stronę internetową ICE London 2022.

 

Artykuł sponsorowany.