PokerGO ogłosiło informacje na temat harmonogramu PokerGo Tour, który odbędzie się na początku nadchodzącego roku.

Słynny PokerGO Tour z wysoką stawką ruszy już 5 stycznia w The Venetian Resort Las Vegas. Ogłoszony został harmonogram obejmujący pierwszy kwartał 2022 roku.

Harmonogram na początku 2022 r. obejmuje parę zupełnie nowych wydarzeń. Pierwszym z nich jest seria Stairway to Millions , która będzie dostępna od 13 do 20 stycznia w ARIA Resort & Casino. Zawiera osiem turniejów z coraz większym wpisowym, zaczynającym się od 1000 $ (4 tys. zł) i rosnącym do 100 000 $ (400 tys. zł). Drugie wydarzenie to PokerGO Heads-Up Championship z wpisowym 100,00 $ (400 zł) , które rozpocznie się 12 lutego.

Powracające wydarzenia, które cieszą się dużą popularnością to Cup PokerGO, z Super High Roller Bowl Russia przedstawiony przez Luxon Pay, oraz Venetian High Roller Series w lutym.

„PokerGO Tour z radością prezentuje pierwszą grupę wydarzeń na sezon 2022” – powiedział Mori Eskandani, prezes PokerGO. „W swoim pierwszym sezonie PGT odcisnęło piętno na pokerowym świecie, zapewniając graczom i fanom na całym świecie naprawdę niezapomniane chwile. Nie możemy się doczekać, aby wykorzystać rozmach z pierwszego sezonu PokerGO Tour, ponieważ nadal będziemy prezentować elitarnych graczy tej gry, w najbardziej konkurencyjnych turniejach na wysokie stawki na świecie”.