Czołowa firma hazardowo-technologiczna Playtech plc i deweloper treści i platform Golden Matrix Group Inc. zdecydowali się na kluczową współpracę.

Partnerstwo ma im dać możliwość zwiększenia udziału w e-sporcie oraz rynkach bukmacherskich na całym świecie. Prezes Golden Matrix, Brian Goodman, określa współpracę jako “kamień milowy” dla firmy. Ponadto, uważa, że Playtech jest “najbardziej prestiżowym dostawcą i dystrybutorem technologii w branży”.

W ramach tej umowy Playtech otrzyma wyłączne prawa do dystrybucji nowo opracowanego zestawu e-sportowych gier od Golden Matrix, a sam da partnerowi prawa do dystrybucji ich najpopularniejszych gier. Dostarczanie oprogramowania Golden Matrix będzie obejmować gry z krupierem na żywo, automaty, gry stołowe, bingo i gry pokerowe firmy Playtech.

Przemyślane partnerstwo

Mor Weizer, CEO Playtech, podkreśla, że sukces firmy jest napędzany strategicznymi partnerstwami ze specjalistami wiodącymi w branży. Uważa, że współpraca firmy z partnerami zwiększa skalę i zasięg możliwości dystrybucyjnych firmy. Dyrektor bardzo cieszy się ze współpracy: “Z przyjemnością ogłaszamy nawiązanie nowego partnerstwa z doświadczonym dostawcą technologii jakim jest GMGI”. Współpraca naznaczona będzie uruchomieniem e-sportu, gier P2P i innego innowacyjnego oprogramowania rozszerzającego dystrybucję wysokiej jakości treści Playtech.

Dyrektor generalny Golden Matrix, Brian Goodman, uważa, że dzięki Playtech, który będzie partnerem dystrybucyjnym P2P, produkty jego firmy będą prezentowane nowym odbiorcom, co może przyczynić się do rozszerzenia zasięgu firmy na dynamicznym amerykańskim rynku. Goodman dodał, że zyskają też na dodaniu najlepszego oprogramowania do gier Playtech do swojej oferty.