Turniej podczas którego przyznawane są złote bransoletki najlepszym graczom w pokera od 1970 roku, World Series of Poker triumfalnie powraca do Rio All-Suite Hotel & Casino w Las Vegas w stanie Nevada. 52. edycja WSOP wymaga rozegrania 88 turniejów ze złotymi bransoletkami, w tym turnieju głównego WSOP z wpisowym 10 tys. dolarów, a wszystko rozpocznie się w czwartek, 30 września 2021 roku.

Powrót pełnej listy wydarzeń WSOP oznacza również możliwość oglądania relacji z turniejów na żywo. W serii 2021 roku około 25 wydarzeń będzie transmitowanych na żywo na PokerGO . Transmisje na żywo mają rozpocząć się na początku października i potrwać do końca listopada. Przez prawie dwa pełne miesiące fani pokera na całym świecie będą mogli śledzić mnóstwo ekscytujących pokerowych akcji.

Gdzie oglądać WSOP 2021?

PokerGO jest dostępny bezpośrednio przez przeglądarkę internetową na PokerGO.com i możesz oglądać transmisję na dowolnej przeglądarce internetowej lub mobilnej. Turniej będzie dostępny również na aplikacji mobilnej PokerGO. Mecze można oglądać w trybie live oraz po zakończeniu rozgrywek. 2021 to pierwszy rok, w którym relacje z głównych turniejów WSOP na żywo będą dostępne wyłącznie na PokerGO.

Porządna dawka emocji

Relacja z turniejów WSOP 2021 rozpocznie się z przytupem, bo od finałowej rozgrywki eventu nr 6, High Roller w no-limit hold’em z 25 tys. dolarów. Oczekuje się, że to wydarzenie przyciągnie najlepszych na świecie graczy turniejowych no-limit hold’em, prowadząc do gwiazdorskiego stołu finałowego z milionami dolarów na linii.

Na czwartek, 14 października, zaplanowano zakończenie jednego z najpopularniejszych turniejów WSOP, Ladies No-Limit Hold’em Championship.

Główny turniej WSOP 2021 jest punktem kulminacyjnym ekskluzywnej transmisji na żywo PokerGO, z codziennymi streamami zaplanowanymi na każdą rozgrywkę.

Finałowy stół turnieju głównego WSOP 2021 będzie transmitowany na żywo na PokerGO w dwóch częściach, od wtorku 16 listopada do środy 17 listopada. Podsumowując, PokerGO ma zaplanowane 12 dni World Series of Dostępne są transmisje z głównych wydarzeń pokerowych.