Polska firma została nagrodzona na wydarzeniu organizowanym przez Lagos State Lotteries Board.

Promatic Group to polska firma zajmująca się dostarczaniem oprogramowania, rozwiązań systemowych w branży hazardowej, gier slotowych i automatów. Promatic jest liderem w swojej dziedzinie, a swoje produkty nieustannie rozwijają od ponad 20 lat.

Firma posiada swój oddział w Nigerii – Sax Innovative Limited, który został nagrodzony przez organ kontrolujący wszystkie działania związane z hazardem w Nigerii – Lagos State Lotteries Board. Gala odbyła się 16 grudnia 2020 roku, a Promatic otrzymał statuetkę w kategorii Gaming Machine Outstanding Contributor’s Award. Jest to niezaprzeczalnie sukces dla firmy, a CEO Promatic Group, Paweł Paliwoda, nie kryje swojego zadowolenia:

“Ta statuetka to dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt. Naszą wizją jest, aby Promatic Group, postrzegany był jako kluczowy i zaufany partner biznesowy zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Stale rozwijamy jakość naszych produktów i to właśnie jakością możemy konkurować z najlepszymi, międzynarodowymi firmami z branży. Dbamy o różnorodność i elastyczność oferty, a nasze produkty finalne dostosowywane są do specyfiki i potrzeb konkretnego rynku. Fakt, że jesteśmy zauważani na arenie międzynarodowej jest dla nas powodem do dumy”

Promatic prężnie się rozwija, działa na rynku w Europie, Afryce i Ameryce Łacińskiej. We wspomnianej wcześniej Nigerii posiada swoją siedzibę i salony gier oraz markę własną – 9JACKPOT.