Światowej klasy piłkarz i celebryta – Neymar, oficjalnie został ambasadorem PokerStars.

PokerStars ogłosiło, że sportowiec ponownie zostanie częścią ekipy ambasadorów marki – oświadczenie prasowe zdradza, że współpraca ma być prowadzona na wielu poziomach. To może wskazywać na coś znacznie więcej niż sama gra w pokera. Neymar jest zapalonym graczem tej gry karcianej, uprzednio był już ambasadorem platformy PokerStars. Pierwsza współpraca miała miejsce w 2015 roku, zakończyła się po dwóch latach.

Właściciele PokerStars są zachwyceni nawiązanej ponownie współpracy z czwartym najlepiej zarabiającym atletą na świecie, Martin Nieri, Globalny Dyrektor Marki, powiedział: “Neymar Jr jest prawdziwą światową supergwiazdą. To co buduje współpracę z nim, jest jego szczera miłość do pokera. Chodzi o współdzieloną pasję do gry i niepewności w jej sercu. W PokerStars ciągle próbujemy nowych rzeczy, które przyniosą nową energię, ekscytację i rozrywkę naszym klientom. Razem z Neymarem wierzymy, że możemy wznieść grę na wyższy poziom dla społeczności PokerStars”.

Piłkarz regularnie gra przy pokerowych stołach, często w turniejach wysokiej stawki. Prawdziwa pasja do gry i ogromne zasięgi w mediach społecznościowych Neymara (144 miliony obserwujących na Instagramie) są kluczowe w kontekście tej współpracy, choć nie do końca jest jasne w jakim charakterze będzie się pojawiał. Jak sam powiedział:

“Kiedy nie gram w piłkę, uwielbiam grać w karty. Rywalizowanie z moimi przyjaciółmi jest moją wielką pasją. Kocham poczucie wspólnoty, zabawy i niespodziewanych momentów, które mogą wydarzyć się w każdej grze. Jako prawdziwy wielbiciel pokera jestem podekscytowany rozpoczynającym się nowym rozdziałem z PokerStars. Razem będziemy tworzyć atmosferę dla fanów na całym świecie”.

Niezaprzeczalnie może być to bardzo ekscytująca współpraca, głównie przez osobiste doświadczenia Neymara z grą. Na stronie PokerStars dowiadujemy się, że każdy może mieć szanse na sprawdzenie siebie w grze z Naymarem Jr. – ma pojawiać się online i grać między 27 grudnia i 1 stycznia.