Rozpoznawalna firma zdobywa licencje na kasyno w Londynie i planuje rozwój na tym rynku.

Hard Rock International ma swoje lokale w aż 69 krajach, w tym kawiarnie, sklepy, hotele i kasyna. W 2020r. powstała spółka joint venture Hard Rock Digital, która zajmuje się zakładami bukmacherskimi online oraz grami interaktywnymi.

Firma zdobyła licencję od The Ritz Club w Londynie, ta transakcja pozwoli na znalezienie odpowiedniego miejsca i założenie siedziby kasyna. Jako marka z taką rozpoznawalnością na całym świecie, stworzenie kasyna, będzie według firmy, uzupełnieniem innych ofert i takich miastach jak Nowy Jork, Paryż, Madryt czy Amsterdam. Hard Rock skupia się na strategicznych miastach na całym świecie, tym samym budując niezaprzeczalną potęgę marki.

„Z niecierpliwością czekamy na rozszerzenie oferty naszej marki w Londynie i przeniesienie naszej wielokrotnie nagradzanej gościnności, gier i rozrywki do miejsca narodzin Hard Rocka” – Jim Allen, prezes Hard Rock International

Kasynem Hard Rock zarządzać będzie były dyrektor generalny Stars Group, Rafi Ashkenasi, który zostanie później dyrektorem zarządzającym i prezesem zarządu w 2021r. Do niego dołączą były wiceprezes wykonawczy Stars Group i główny radca prawny Marlon Goldstein , który zostanie dyrektorem wykonawczym i dyrektorem generalnym, oraz były prezes Fox Bet Matt Primeaux , jako dyrektor zarządzający i prezes.

Hard Rock International cały czas działa na rzecz rozwoju i ekspansji światowych rynków w różnych branżach. Stworzenie kasyna w “miejscu narodzin Hard Rocka” będzie na pewno korzystną i opłacalną inwestycją, tym bardziej kiedy świat upora się pandemią koronawirusa, a rozrywki będą znowu dostępne w pełnym wymiarze.