Znany na całym świecie GGPoker ogłosił, że rozpoczyna współpracę z Fantastic Ladies In Poker (FLIP), największą na świecie społecznością pokerową, która jest skupiona tylko na kobietach.

Daiva Byrne, założycielka FLIP i jedna z najbardziej utalentowanych pokerzystek będzie działać jako rzecznik GGPoker Outreach & Community Advocate. W jej zakresie będzie udzielanie porad dotyczących strategii oraz podejmowania inicjatyw angażowania różnych społeczności pokerowych. „Bardzo się cieszę, że FLIP współpracuje z GGPoker, który podziela naszą wizję przyszłości w pokerze”, komentuje Daiva Byrne.

„Jestem również podekscytowana współpracą z marką zajmującą się opracowywaniem innowacji, które odbijają się echem w społeczności pokerowej.” – Daiva Byrne, założycielka FLIP

GGPoker ma oferować różne promocje i inicjatywy i działać na rzecz rozwoju społeczności FLIP. Kobiety należące do organizacji będą miały również dostęp do udziału w turniejach.

Organizacja nie kryje zadowolenia ze współpracy z FLIP oraz podkreśla, że dążą do tego aby wszystkie społeczności czuły się dobrze przy ich stołach. Już niedługo GGPoker powita wielu nowych graczy.

„Jestem podekscytowany, że mogę powitać FLIP w społeczności GGPoker i jestem przekonany, że gracze FLIP będą zadowoleni z GGPoker zarówno przy stole, jak i poza nim” „Wspaniale jest również mieć Daivę jako część naszego zespołu i wiem, że zwiększy ona nasze wysiłki integracji i sprawi, że absolutnie każdy gracz będzie mile widziany na GGPoker!” – powiedział Paul Burke, dyrektor ds. Public relations w GGPoker.

Można spodziewać się, że współpraca będzie owocna ze względu na doświadczenie obydwu organizacji w branży oraz ich znaczenie na arenie międzynarodowej.