GGPoker, internetowa platforma pokerowa, obsługiwana przez NSUS Malta, rozpoczyna działalność w szerokim zakresie w Holandii.

Wspomniana firma NSUS Malta uzyskała licencję na hazard online w Holandii przed uruchomieniem rynku regulowanego na początku października.

Pokerowa platforma została uruchomiona już prawie trzy tygodnie temu, ale działała jedynie w ograniczonym zakresie. Operator zmagał się z pewnymi opóźnieniami i problemami, a teraz GGPoker rozpoczyna działania w pełnym zakresie w Holandii.

„Krajobraz pokera online bardzo się zmienił od czasu zamknięcia holenderskiego rynku kilka lat temu. Prawdopodobnie największą różnicą jest to, że GGPoker jest obecnie największym serwisem pokerowym na świecie i miejscem, w którym wszyscy uwielbiają grać”, powiedział Europejski szef GGPoker, Marco Trucco.

„Jesteśmy naprawdę podekscytowani, mogąc powitać holenderskich graczy na GGPoker, aby rywalizować o najbardziej prestiżowe osiągnięcia pokerowe lub po prostu dobrze się bawić przy stołach”.

Bet365, brytyjski operator bingo Tombola i Play North Ltd są wśród innych marek, które mają zabezpieczone licencje na gry hazardowe online w Holandii, obok holenderskiego operatora naziemnego Holland Casino NV i loterii państwowej Nederlandse Loterij z marką zakładów TOTO Online.