Niedługo rozpoczynają się rozgrywki Euro 2020 przeniesione na 2021 rok z powodu koronawirusa. Jest to nie tylko wielkie wydarzenie sportowe na skalę europejską i światową, ale również ważny czas dla zakładów bukmacherskich.

Fenomenu piłki nożnej nikomu nie trzeba tłumaczyć, a kiedy połączymy ją z rosnącą popularnością obstawiania meczy w Polsce – otrzymamy wybuchową mieszankę ofert specjalnych bukmacherów.

Stworzyliśmy zestawienie propozycji z okazji Euro 2020 u najpopularniejszych legalnych bukmacherów w Polsce. Niektóre z nich są naprawdę ciekawe oraz oferują niemałe bonusy i nagrody.

 

STS: WYGRAJ EURO

Akcja polega na wykonywaniu w trakcie trwania Akcji zadań specjalnych. Codziennie w profilu gracza będzie publikowane jedno nowe zadanie. Jeśli Klient wykona 17 z 25 zadań, weźmie udział w podziale 1 500 000 PLN.

Aby wziąć udział w Akcji Klient musi posiadać konto do zawierania zakładów wzajemnych na www.sts.pl oraz potwierdzić chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie w przycisk „Dołącz do gry” na stronie internetowej Organizatora lub w aplikacji mobilnej STS.

Źródło: sts.pl

 

Fortuna: EuroZnawca

Popularny bukmacher proponuje inny sposób wygrania dodatkowych pieniędzy. Promocja polega na wytypowaniu drabinki i możliwości wzięcia udziału w podziale 1 miliona euro.

Nagrodę główną w Konkursie stanowi pula pieniężna o wartości 1 000 000 Euro podzielona proporcjonalnie przez liczbę wszystkich graczy, którzy prawidłowo wytypowali wszystkie etapy Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020, łącznie z końcowym wynikiem meczu finałowego.

Źródło: efortuna.pl

 

Superbet: Super Milon

W promocji SUPERMILION nie ma kursów, stawek i potencjalnych wygranych, tak jak w klasycznych zakładach bukmacherskich. Tutaj po prostu podajesz dziesięć typów, wybierając wariant dla każdego z otrzymanych pytań, a następnie czekasz, aby sprawdzić czy Twoje przewidywania były poprawne.

Wygrana w wysokości 1 miliona złotych zostanie podzielona przez wszystkich graczy, którzy udzielą poprawnych odpowiedzi.

Źródło: superbet.pl
LVbet: EUROTYPER: NA MECZE 1 RUNDY

Wytypuj poprawnie rezultaty wszystkich spotkań 1. rundy fazy grupowej Euro i wygraj niezłą kasę! Niesamowite 50 000 PLN za poprawne wytypowanie zwycięzców wszystkich 12 spotkań czeka! Za wytypowanie 11 z 12 meczów otrzymasz 5000 PLN, a trafienie 10 z 12 spotkań zagwarantuje Ci bonus 10 PLN. Pamiętaj: Typuj tylko 1X2!

Źródło: lvbet.pl
Betclic: PATRZ JAK STRZELA

Obstaw króla, patrz jak strzela i odbieraj 20zł za każdy gol. Postaw zakład na króla strzelców EURO za min. 80 zł do 11 czerwca i odbieraj bonus w wysokości 20 zł za każdym razem, gdy zawodnik na którego postawiłeś zdobędzie bramkę w fazie grupowej.

Źródło: betclic.pl