Endorphina właśnie wydała swoją nową grę zatytułowaną Book of Oil! Gracze mogą z niecierpliwością oczekiwać zanurzenia się w świecie, w którym rzeki ropy mienią się jak złoto pod słońcem!

Wydana idealnie na czas na złotą porę roku, nowa gra slotowa Book of Oil została zaprojektowana tak, aby była wypełniona nieskończonym bogactwem od potentatów naftowych. W tej pozycji gracze mogą znaleźć 10 linii, 5 bębnów i 3 rzędy, łącząc ponadczasową mechanikę z czarno-złotą perfekcją. Ponadto dostępna jest funkcja Bonus Pop. Otoczony wszystkimi złotymi latarniami, ten potężny skarb świeci tak jasno, że wszystkie gwiazdy przygasają. Symbol Księgi działa jak Scatter i Wild, ujawniając najbardziej szalone zwycięstwa wszechczasów. Gracze zostaną również zahipnotyzowani symbolem Oil Tycoon oraz oszałamiająco jasnymi symbolami Oil Derricks i Tanks, które natychmiast tańczą na bębnach. Wszystkie razem tworzą niesamowity klimat wyższej klasy w nowej grze Book of Oil.

Gdy na bębnach lądują trzy symbole Scatter, uruchamiają 10 darmowych gier z rozwijającym się symbolem. Na początku funkcji losowo wybierany jest specjalny symbol. Symbole specjalne rozszerzają się po wypłacie symboli zwykłych. Rozwijający się symbol płaci za kombinacje pewnego rodzaju na sąsiednich i nieprzyległych pozycjach i tylko na włączonych liniach wypłat. Darmowe gry można ponownie wygrać podczas tej funkcji.

Więcej o nowej grze można dowiedzieć się tutaj.