Endorphina właśnie nawiązała współpracę z Betpoint Group, silną firmą rozrywkową z siedzibą na Malcie, specjalizującą się w branży zakładów i kasyn online.

Możemy oczekiwać, że to partnerstwo odniesie obopólny sukces, umożliwiając rozkwit możliwości po obu stronach. Betpoint Group posiada również własną Maltańską Licencję Hazardową, która umacnia ich obecność na tym rynku. Ponadto jej marki kasyn mają globalną koncentrację i silny wpływ na wielu konkurencyjnych rynkach. Teraz, mając dostęp do gier Endorphina dla swojej bazy klientów, firma uzyska doskonałą ekspozycję na tych rynkach, a także zapewni graczom Betpoint Group wyjątkową i sprawdzoną rozrywkę.

Zdenek Llosa, Senior Sales Manager w Endorphina, dzieli się kilkoma słowami o nowym partnerstwie:

„My w Endorphinie jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy połączyć siły z wybitnym operatorem Betpoint Group. Ich marki zostały opracowane specjalnie dla fanatyków kasyn i jesteśmy pewni, że nasze portfolio gier, w tym nasze najnowsze Hell Hot 20 i 2021 Hit Slot, zostanie dobrze przyjęte przez ich bazę klientów.”

Marcus Silva, kierownik kasyna w Betpoint Group, dodaje również:

„Nasze marki są dostosowane do potrzeb graczy, aby zapewnić graczom wyjątkowe i wspaniałe wrażenia z gry. Współpraca z najlepszymi dostawcami gier na naszych głównych rynkach jest naszym zobowiązaniem, aby to osiągnąć. Dlatego cieszymy się, że możemy wzmocnić naszą ofertę o gry Endorphina i jesteśmy pewni że ich gry spodobają się naszym graczom.”

O endorfinie:
Endorphina to modny i znany dostawca automatów do gier online z siedzibą w Pradze w Czechach. Mają kolorowe portfolio z grami o różnej tematyce, które zadowolą każdego gracza. Dzięki tak niezawodnej mechanice, sprawdzonej matematyce i modnym motywom, Endorphina jest pierwszym wyborem każdego zwycięzcy.

O Grupie Betpoint:
Betpoint Group ma siedzibę na Malcie i uzyskała Maltańską Licencję Hazardową. Ich marki kasyn mają globalny zasięg i silny wpływ na wielu konkurencyjnych rynkach.