Dostawca gier hazardowych online Betsson uruchomił swoją markę Europebet na Białorusi w celu rozszerzenia swojej obecności w Europie Wschodniej.

Początkowo Betsson będzie oferować usługi kasyn, zakładów sportowych i pokera pod marką Europebet. W nadchodzących tygodniach zostanie również wprowadzona funkcja kasyna na żywo.

Europebet będzie pierwszą marką oferującą pokera na terenie Białorusi, głównie usługi dostarczać będzie za pośrednictwem swojej strony internetowej Europebet.by.

Betsson otworzył już swoje biuro w Mińsku, które będzie zajmowało się obsługą klienta i zadaniami administracyjnymi.

„Opierając się na sukcesie Europebet w Gruzji, ekspansja na Białoruś jest oczywistym krokiem w naszej strategii rozwoju biznesu” powiedział Pontus Lindwall, dyrektor generalny Betsson AB.

„Jako operator wprowadzimy wysokiej jakości produkt, zapewnimy klientom doskonałe wrażenie dzięki innowacyjnej technologii, a także zapewnimy wiele możliwości zatrudnienia w naszym nowym biurze w Mińsku”.

W zeszłym tygodniu Betsson poinformował o swoim najbardziej udanym kwartale pod względem EBIT, który poskutkował zarobkiem pomiędzy 375 mln a 385 mln szwedzkich koron w drugim kwartale 2021 r.